UZMAN HACAMAT
Telefon - WhatsApp: 0 532 328 40 80
Hacamat ve Sülük Terapisi...
=- Hacamat ve Rahatsızlıklar -=
=- Hacamat ve Rahatsızlıklar -=

Hacamat tedavisi, mide ağrısı, hassas bağırsak sendromu, ishal, gastrit gibi sindirim sorunlarının tedavisine iyi gelir. Bel ve boyun ağrısına iyi gelir. Düzenli yapılan hacamat tedavisi kronik hastalıkların tedavisini destekler ve hızlandırır. Astım, pnömoni gibi hastalıkların tedavisine yardımcı olur.

Hacamat doğal ödem atma yöntemlerinden biridir ve varis rahatsızlıklarında çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Hacamat üreme organlarının düzgün çalışmasında etkili olup kısırlık sorunu yaşayan hastalarda başarılı sonuçlar alınması sağlar.

Ergenlik döneminde ciltte yaşanan başta sivilce olmak üzere sıkıntıları ciddi oranda azaltır. Üst solunum yolları enfeksiyonlarında iyileşme sürecini ciddi olarak hızlandırır. Migren ve sinüzit de etkilidir. Vücutta Birikmiş olan, dolaşımda olmayan zararlı kanı dışarı atmamızı sağlar. Bu sayede pis, zararlı kandan kurtulmuş oluruz. Bu şekilde de hücre yenilenmesi sağlanır. Damak tıkanıklığının önüne geçmede önemli etkendir.

Hacamat Yaptırmak Sağlıktır, Şifadır...

hacamat kursu, sülük kursu, erkek hacamat, bayan hacamat, çocuk hacamat uzmanı, Hacamat tedavi merkezi, Sertifikalı Hacamat uzmanı, diplomalı hacamat, hacamat kursu veren yerler, hacamat hocası,